• -200 

Xiaomi Mi Ionic Фен за коса со јонизација

Шифра: 348506

2990 
2790 ден заштеди 200  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Со јонизатор за здрава коса и заштита од електризирање, Интелигентна контрола на температура NTC, 360 ° Магнетска технологија за заштита од горење, Професионална моќност

Количина
Распродадено


Xiaomi Ionic Hair Dryer – Фен за коса

Aко барате моќен фен за коса кој ги поседува сите карактеристики кои ги сакате... совршено. Новиот Xiaomi Mi Ionic фен за коса е вистинскиот избор!

Особено е погоден за сите оние кои се грижат за негата на својата коса, овој модел ќе ве воодушеви со различните карактеристики. Благодарение на вградената фукнција за кондензација ќе можете да уживате во најдобриот јонски третман за коса. Овој механизам ја кондензира влагата во воздухот и ја претвора во мали електро-хидраулични јони кои се пренесуваат во косата преку воздухот кој го испушта. Тоа значително го намалува статичниот електрицитет, ја надополнува влагата и го подобрува сјајот на косата.

Паметен фен за вашата коса.
Згора на тоа, има интелигентна контрола на температурата (NCT) која ја открива промената на температурата во околината кога влегува воздух и автоматски го прилагодува времето на наизменично дување топол и ладен воздух. Исто така значително го намалува оштетувањето на косата предизвикано од превисока температура.

Содржи магнетска лента од 360̊ која овозможува брз проток на воздухот за брзо сушење. Неговата структура е дизајнирана со двоен слој така да може да ја намали температурата на површината и значително да го изолира. Од друга страна една од најважните карактеристики е тоа што има брз мотор кој ви овозможува брзо сушење. Моќност 220V, 1800 W Фреквенција 50HZ

Детали за производотː

Марка XIAOMI
Модел CMJOLX
Боја: Бела
Димензии и тежина 16 x 7,7 x 21,5цм 547г
Пакувањето содржи 1 x Xiaomi Mi Ionic фен за коса, 1x ЕУ адаптер и 1x прирачник за корисници

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi Ionic Фен за коса со јонизација

Со јонизатор за здрава коса и заштита од електризирање, Интелигентна контрола на температура NTC, 360 ° Магнетска технологија за заштита од горење, Професионална моќност

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop