Преден браник за M365 електричен тротинет

Шифра: 000015

599 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Погоден за електричните тротинети Xiaomi M365

Количина
На залиха

Преден браник за M365 електричен тротинет

Предниот браник е наменет за вградување на Xiaomi M365 електричниот тротинет. Компактен и лесен, ги задржува сите свои карактеристики дури и на лошо време.

Материјал: пластика

Пакет: 1 браник

Нема прицврстувачки шрафови и нема светло.

Технички податоци

Пакет
1 браник

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Преден браник за M365 електричен тротинет

Погоден за електричните тротинети Xiaomi M365

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop