Кацига Xiaomi Mi Commuter Големина M - црна

Шифра: 000087

1990  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Стабилнa, прилагодлива, погодна за тротинети, скутери, ролери, велосипеди, скејтборди, дизајн на кацигата - големина М (55-58см)

Количина
Распродадено


Поврзани производи

Xiaomi Mijia M365...
  • -1000 

Xiaomi Mijia M365 Електричен тротинет

23990  Редовна цена 24990  Цена

Оригинален Xiaomi M365 преклопувачки електричен тротинет, водоотпорен IP54, смарт BMS, двоен состав на кочење, алуминиумска легура.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot ES2...
  • -1000 

Segway Ninebot ES2 Електричен Тротинет

25990  Редовна цена 26990  Цена

Мотор од 300W  / 5.2Ah литиум-јонска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi кацига Mi Commuter големина M - црна

- Се карактеризира со внимателно дизајнирана надворешна обвивка за максимална заштита во случај на паѓање, итн

- Кацигата е внатрешно обложена за удобност и подобро поставување

- Прилагодени отвори

- Копче за прецизно прилагодување на големината на кацигата

- Кацигата ги исполнува највисоките безбедносни услови за спортска опрема

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
QHV4010G
Боја
Црна
Пакет
1x Xiaomi Mi Кацига
Големина
M (55-58cm)

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Кацига Xiaomi Mi Commuter Големина M - црна

Стабилнa, прилагодлива, погодна за тротинети, скутери, ролери, велосипеди, скејтборди, дизајн на кацигата - големина М (55-58см)

Остави коментар

Поврзани производи

Xiaomi Mijia M365...
  • -1000 

Xiaomi Mijia M365 Електричен тротинет

23990  Редовна цена 24990  Цена

Оригинален Xiaomi M365 преклопувачки електричен тротинет, водоотпорен IP54, смарт BMS, двоен состав на кочење, алуминиумска легура.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot ES2...
  • -1000 

Segway Ninebot ES2 Електричен Тротинет

25990  Редовна цена 26990  Цена

Мотор од 300W  / 5.2Ah литиум-јонска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Други производи во истата категорија:

PrestaShop