Vidlok Webcam W77 1080P веб камера

Шифра: 000367

1890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

HD 1080P, Sonix чипсет, plug and play

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Количина
Распродадено


Vidlok Webcam W77 1080P - веб камера

Барате добра веб камера која ќе ви го олесни работењето од дома, видео повиците, учењето на далечина, streaming и слично? Ви ја препорачуваме новата Vidlok W77 веб камера која овозможува јасна видео врска во HD и тоа со 1080p заедно со најновите HDR видео алгоритми.

Уредот користи Sonix чипсет, најдобриот чип во областа на веб камери а поддржува значителен број софтвери.

Едноставно монтирајте ја на мултифункционалниот држач, а истата ќе биде спремна за користење веднаш штом ќе ја вклучите (plug and play).

Технички податоци

Бренд
Vidlok
Модел
199
Боја
Црна
Функции
USB напојување DC 5V, леќа 3.6мм, резолуција 2MP, агол од 85°,
Напредни функции
30FPS, формат аудио кодирање PCM, формат на кодирање - MJPEG
Димензии и тежина
71.5×35×120мм, 138г
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Vidlok Webcam W77 1080P веб камера

HD 1080P, Sonix чипсет, plug and play

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop