• -400 

Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth Слушалки - Розево златни

Шифра: 000080

4990 
4590 ден заштеди 400  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

модел: E1026BT, Bluetooth 5.0, TWS, Hi-Fi, вграден микрофон, елегантна кутија за полнење 410mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Количина
Распродадено


Xiaomi 1MORE TWS Bluetooth Слушалки - Розево златни

Компактен дизајн, елеганција и мала тежина: Слушалките и нивната пренослива кутија тежат само 52,8g.

Преносливата кутија служи за додатна автономија: Потполно наполнетите слушалки нудат 6,5 часа на музичка репродукција, а истата може да се продолжи до 24 часа со полнење во нивната кутија. Има функција на powerbank; со само 15 минути полнење, слушалките се полнат доволно за да овозможат додатни 3 сати користење. 

Qualcomm Bluetooth 5.0 процесор: Напредниот Qualcomm чипсет е компактибилен со aptX Audio и AAC hi-res пренос, оптимизиран е за iOS i Android уреди. Можат да се пофалат со мала потрошувачка на батеријата и беспрекорен звук. 

7-милиметарски динамичен драјвер со титаниумска мембрана ги урамнотежува силните басови и нагласува кристално јасни детали на звукот

Професионално дизајнирани: одобрени од музичарот и победникот на Grammy, Лука Бињарди. Овие елегантни слушалки претставуваат совршен спој на врвен звук и дизајн.

Полнење: Micro USB
Време на полнење: 1,5h
Автономија: 6.5h
Капацитет на батеријата од слушаклите: 55mAh
Капацитет на батеријата од преносната кутија: 410mAh / 5v

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
1MORE TWS E1026BT-I
Боја
Розово-златна (rose gold)
Поврзување
Bluetooth 5.0
Димензии и тежина
2,7 * 2,7 * 3cm, 6,2g
Пакет
1 x Xiaomi 1MORE E1026BT слушалки 1 x преносна кутија 1 x USB кабел 3 x гумички со различни големини 1 x Упатство за употреба

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth Слушалки - Розево златни

модел: E1026BT, Bluetooth 5.0, TWS, Hi-Fi, вграден микрофон, елегантна кутија за полнење 410mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop