Tronsmart Element T6 Max - Bluetooth звучник

Шифра: 365144

5990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

60W, батерија од 12000mAh, моќен и лесно преносен

Количина
На залиха

Tronsmart го претставува новиот и моќен bluetooth звучник Element T6 Max, кој со своите 60W и распределбата на звук нуди висок квалитет на звук! Модерен дизајн и моќни перформанси.

Новиот bluetooth звучник на Tronsmart од 60W е опремен со SoundPulse технологија. Технологијата, патентирана од Tronsmart заедно со звукот од 360 степени, му овозможуваат на Tronsmart T6 да произведе високо квалитетен звук со длабок бас, со мала дисторзија и електростатичен звук.

Батеријата од 12000mAh (6x2000mAh) ви овозможува користење на звучникот дури 20 часа непрекинато со само едно полнење.

Иновативната технологија TWS може да поврзе два T6 Max за уште подобро искуство. Конекцијата Bluetooth 5.0 гарантира брза и стабилна конекција до 10 метри растојание.

Звучникот е отпорен на вода и за тоа поседува сертификат IPX5. Компактибилен е со Google Assistant, Siri и Alexa.

Технички податоци

Бренд
Tronsmart
Модел
T6 MAX
Боја
Црна
Моќ
60W
Батерија
12000mAh

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Tronsmart Element T6 Max - Bluetooth звучник

60W, батерија од 12000mAh, моќен и лесно преносен

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop