• -240 

Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки црни

Шифра: 000264

1590 
1350 ден заштеди 240  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Гаранција 6 месеци 

Количина
Распродадено


Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 (Redmi AirDots 2) Безжични слушалки - црни

Redmi AirDots 2 таканаречени Xiaomi Mi TWS слушалки Basic 2 се слушалки со високи перформанси и долг век на траење на батеријата во споредба со претходните модели.

Оптимизиран начин на меѓусебно поврзување на левата и десната слушалка. Со смартфон се поврзуваат преку најновата Bluetooth 5.0 верзија која нуди голема брзина и стабилност без доцнење за време на репродукцијата на вашата омилена музика или играњето игри.

Користат исто така напредна интелигентна технологија за изолирање на надворешните звуци. Се поврзуваат за неколку секунди, а може да ги управувате преку повеќенаменското копче со чија помош може исто така да се активира и начин на играње( три пати) за уште подобро искуство при играњето игри.

Што се однесува до времетраењето на батеријатра, AirDots 2 може слободно да се користат до 4 часа, а со кутијата за полнење, автономијата е продолжена на 12 часа.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки црни

Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Гаранција 6 месеци 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop