70mai Соларен панел

Шифра: 357159

18990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

70mai соларен панел, фотоволтаичен панел, лесен и преносен - тежина 5 кг, компатибилен со Tera 1000 генератор

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Количина
На залиха

Технички податоци

Бренд
70mai
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

70mai Соларен панел

70mai соларен панел, фотоволтаичен панел, лесен и преносен - тежина 5 кг, компатибилен со Tera 1000 генератор

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop