Kieslect Lady Smart Watch L11 женски паметен часовник - златен

Шифра: 000740

3390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција | Бесплатна достава 

Количина
Распродадено


Новиот и елегантен паметен часовник Kieslect Lady L11 сега достапен и на Smartus. Со него ќе можете да го следите вашето здравје, да го проверувате пулсот, квалитетот на спиењето и да го мерите кислородот во крвта. Паметниот часовник со 240x240 пиксели 1,09 TFT LED дисплеј, oпремен e со бројни сензори кои можат да го следат вашето здравје, квалитетот на спиењето и целокупната благосостојба.

Благодарение на новиот интегриран оптички сензор VC32S, Kieslect L11 може да го мери кислород во крвта и да ги следи отчукувањата на срцето 24 часа на ден. Благодарение на ажурираната функција за мерење SpO2, паметниот часовник ќе ви помогне подобро да ја разберете вашата физичка состојба и да го следите вашето здравје.

Можете да го поврзете со апликацијата Kieslect и со новата верзија на Bluetooth 5.0.

Опремен е со батерија од 180 mAh која гарантира автономија до 15 дена

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Kieslect Lady Smart Watch L11 женски паметен часовник - златен

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција | Бесплатна достава 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop