Сигурносно ремче за трака за трчање

Шифра: 357159

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Сигурносно ремче за трака за трчање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Ремчето е компатибилно со R1 PRO, R2 и X21 траките за трчање.

Технички податоци

Модел
R1 PRO, R2, X21
Боја
Црна

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Сигурносно ремче за трака за трчање

Сигурносно ремче за трака за трчање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop