• -2000 

Xiaomi Jimmy JV65 Безжична правосмукалка - Црвена

Шифра: 368278

17990 
15990 ден заштеди 2000  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Ергономски дизајн, бициклонска моќ од 21kPa, brushless мотор со 100.000 вртежи/мин

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | EУ верзија

Количина
Распродадено


Xiaomi Jimmy JV65 Безжична правосмукалка - Црвена 

Најдоброто од безжичните правосмукалки е достапно на Smartus.mk.

Да ги погледнеме карактеристиките што ја прават неодолива понуда од нашиот асортиман.

Во споредба со JV53, се одликува со зголемена автономност, ефикасно чистење и голем број на аксесоари. Едноставниот и ергономски дизајн на оваа правосмукалка се соединува со една единствена карактеристика а тоа е неверојатната моќ од 500W и специфичната моќ на вшмукување од 145AW кои и овозможуваат да исчисти секаков вид нечистотија во домот.

Одлично се справува дури и со најмалите честички (0.3 um), благодарение на нејзината бициклонска моќ од 21kPa. Секако, присутен е и филтерот HEPA, со чија помош JV65 има капацитет да вшмука дури 99.97% од прашината. Благодарение на редуцираната тежина од само 1.4 кг, безжичната Jimmy правосмукалка овозможува комфорно чистење без никаков напор.

Карактеристиката со која најдобро се разликува оваа правосмукалка е без сомнеж автономноста: цели 70 минути благодарение на батеријата од 2500 mAh и од brushless моторот со 10.000 вртежи/мин. Згора на се, не и претставува никаков проблем да достигне некое тешко пристапни зони како на пример под кревет, над мебел, во автомобил и слично.

Нејзината четка е направена така да може да вшмукува без проблем влакна од домашни миленичиња.

Филтерот и резервоарот се лесни за отстранување и миење.

Пакетот содржи една моторизирана четка, продолжеток за вдлабнатини 2 во 1, четка за вакуум 2 во 1, анти грини четка, четка за теписи и една мека четка. Тука спаѓаат исто и флексибилното црево, адаптер мулти позиционен и секако поддршка за полнење.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
JV65
Боја
Црвена
Напредни функции
Brushless мотор 500W, Моќ на вшмукување од 145AW, Автономност на батерија до 70 минути
Димензии и тежина
Тежина 1.4кг
Пакет
Моторизирана четка, Четка за вдлабнатини, Анти грини четка, Флексибилно црево

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Jimmy JV65 Безжична правосмукалка - Црвена

Ергономски дизајн, бициклонска моќ од 21kPa, brushless мотор со 100.000 вртежи/мин

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | EУ верзија

Остави коментар

PrestaShop