• -50 

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7

Шифра: 359708

349 
299 ден заштеди 50 
Со вклучен ДДВ

Погодна за Xiaomi Redmi Note 7, Глобална верзија, Прозирна

Количина
На залиха

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7

Маска за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија, угодна и мека на допир. 

Изработена од висококвалитетен, издржлив, еко TPU материјал, за заштита од удари на твојот телефон и за долготрајна употреба.

Поставувањето е едноставно и брзо, овозможувајќи пристап до сите поврзетоци. Прецизно изработена, совршено се вклопува со мобилниот уред.

  • Материјал: TPU
  • Боја: Прозирна
  • Погоден за: Xiaomi Redmi Note 7
  • Димензи: 160x75x10mm
  • Тежина: 15g
  • Пакетот содржи: 1x маска

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7

Погодна за Xiaomi Redmi Note 7, Глобална верзија, Прозирна

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop