Листа на производи по бренд Amazfit

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)
Amazfit GTR 42mm Паметен... На Залиха Бесплатна достава

Amazfit GTR 42mm Паметен Часовник - Црвен

7790 ден Цена

1,2 "AMOLED екран на допир, литијска батерија od 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / СМС / e-mails

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Huami Amazfit Pace... На Залиха Бесплатна достава
  • -4000 ден

Xiaomi Huami Amazfit Pace Паметен...

4990 ден Редовна цена 8990 ден Цена

1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија