Redmi 8A

Xiaomi Redmi 8A

Redmi 8A

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Црн

7590  Редовна цена 7990  Цена

6,22 "FHD дисплеј, Snapdragon 439 2.0GHz, 12MP AI камера Sony IMX363, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Син Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Син

5990  Редовна цена 7990  Цена

6,22 "FHD дисплеј, Snapdragon 439 2.0GHz, 12MP AI камера Sony IMX363, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 5990  - 7590