Xiaomi

Xiaomi

Има 26 производи.

Приказ 1-24 од 26 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Зелен

29390  Редовна цена 29990  Цена

6,47" 3D FHD+ Дисплеј, 108MP Пента Камера, NFC, Snapdragon 730G, 30W Брзо Полнење, 5260mAh Батерија, Adreno 618, MIUI 11

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB - Црн

9990  Цена

6.3 инчен FHD дисплеј, NFC, 18W Брзо полнење, Камера 48.0MP 8.0MP 2.0MP 2.0MP, Qualcomm Snapdragon 665, Adreno 610

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Црн

7590  Редовна цена 7990  Цена

6,22 "FHD дисплеј, Snapdragon 439 2.0GHz, 12MP AI камера Sony IMX363, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Бел Нема Залиха Бесплатна достава
  • -300 

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Бел

29690  Редовна цена 29990  Цена

6,47" 3D FHD+ Дисплеј, 108MP Пента Камера, NFC, Snapdragon 730G, 30W Брзо Полнење, 5260mAh Батерија, Adreno 618, MIUI 11

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB... На Залиха Бесплатна достава
  • -3600 

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB - Син

8990  Редовна цена 12590  Цена

6.3 инчен FHD дисплеј, NFC, 18W Брзо полнење, Камера 48.0MP 8.0MP 2.0MP 2.0MP, Qualcomm Snapdragon 665, Adreno 610

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Син Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Redmi 8A 2/32GB Син

5990  Редовна цена 7990  Цена

6,22 "FHD дисплеј, Snapdragon 439 2.0GHz, 12MP AI камера Sony IMX363, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8 Pro... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB - Црн

14990  Редовна цена 15590  Цена

Литијска батерија од 4500 mAh, quad camera 64.0MP + 8.0MP + 2.0MP + 2.0MP, MediaTek Helio G90T, 6GB/64GB, технологија Liquid Cooling

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8 Pro... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB - Зелен

15990  Цена

Литијска батерија од 4500 mAh, quad camera 64.0MP + 8.0MP + 2.0MP + 2.0MP, MediaTek Helio G90T, 6GB/64GB, технологија Liquid Cooling

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Црн

8990  Цена

6.22" капацитивен HD дисплеј, Snapdragon 439 1.95GHz, задна AI камера 12MP + 8MP, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Син Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Син

8990  Цена

6.22" капацитивен HD дисплеј, Snapdragon 439 1.95GHz, задна AI камера 12MP + 8MP, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Црн

27990  Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1600 

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син

25390  Редовна цена 26990  Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi A3 4GB/64GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi A3 4GB/64GB Црн

11990  Цена

Octa Core Snapdragon 665, Тројна задна камера 48MP, 4GB RAM, 64GB ROM, 6.08 "AMOLED екран

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi 10 5G 8/128GB -... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi 10 5G 8/128GB - Зелен ЕУ

48990  Цена

AMOLED екран, Qualcomm Snapdragon 865, 4.780 mAh батерија, CPU octa core од 2,84 GHz , Android 10.0; MIUI 11, брзо полнење од 30W

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB - Црн

15990  Цена

Xiaomi Redmi Note 9S, 6,67'', Qualcomm Snapdragon 720G, 5020 mAh, 4GB RAM, MIUI 11 (Android 10.0), 16 MP предна, 48.0MP главна задна камера, Dual SIM 

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија 

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 299  - 49990