• -100 

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

Шифра: 357590

590 
490 ден заштеди 100 
Со вклучен ДДВ

Погодна за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија

Количина
На залиха

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

TPU маска за Xiaomi Redmi Note 7.

Соодветна за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија, угодна и мека на допир. 

Изработена е од издржлив и висококвалитетен PC материјал, за одлична заштита од удари на телефонот и реализирана за долготрајно користење. 

Поставувањето е брзо и едноставно, овозможувајќи пристап до USB поврзетоците за прецизно вметнување. Совршено се вклопува со вашиот мобилен уред. 

Технички податоци

Боја
Црна
Материјал на куќиштето
PC
Димензии и тежина
Димензии: 160x75x10mm Тежина: 15g
Пакет
1x маска

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

Погодна за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија

Остави коментар

PrestaShop