• -100 

Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

Шифра: 000052

490 
390 ден заштеди 100 
Со вклучен ДДВ

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија, црна

Количина
На залиха

Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

Силиконска заштитна маска за глобалната верзија на Redmi Note 7, изработена од еколошки PC материјал согласно со законите за заштита на меѓународната средина. 

Прецизно дизајнирана за да го поедностави поставувањето и користењето на сите поврзетоци. 

Се карактеризира со модерен и цврст дизајн и гарантира максмална заштита на твојот Redmi Note 7 од удари и гребнатинки.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 7 црна

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 7 глобална верзија, црна

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop