Силиконска маска за Xiaomi Mi A3

Шифра: 364545

459 ден
Со вклучен ДДВ

Погодно за Xiaomi Mi A3 глобална верзија

Количина
На залиха

Заштитна маска за Xiaomi Mi A3 - црна

Силиконска заштитна маска за глобалната верзија на Xiaomi Mi A3, изработена од еколошки PC материјал согласно со законите за заштита на меѓународната средина.

Прецизно дизајнирана за да го поедностави поставувањето и користењето на сите поврзетоци.

Се карактеризира со модерен и цврст дизајн и гарантира максмална заштита на твојот Xiaomi Mi A3 од удари и гребнатинки.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Силиконска маска за Xiaomi Mi A3

Погодно за Xiaomi Mi A3 глобална верзија

Остави коментар

PrestaShop