Redmi Note 8T

Xiaomi Redmi 8T

Redmi Note 8T

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB - Црн

9990 ден Цена

6.3 инчен FHD дисплеј, NFC, 18W Брзо полнење, Камера 48.0MP 8.0MP 2.0MP 2.0MP, Qualcomm Snapdragon 665, Adreno 610

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB... На Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB - Син

11990 ден Редовна цена 12590 ден Цена

6.3 инчен FHD дисплеј, NFC, 18W Брзо полнење, Камера 48.0MP 8.0MP 2.0MP 2.0MP, Qualcomm Snapdragon 665, Adreno 610

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 9990 ден - 11990 ден