Xiaomi IMILAB W12

Xiaomi IMILAB W12

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi IMILAB W12 Паметен... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi IMILAB W12 Паметен часовник – црн

3690 ден Цена

1.32" 3D HD TFT, батерија од 330 mAh, SpO2, оптички сензор за мерење на срцевите отчукувања

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција