Резервна четка за мебел компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63

Шифра: 370211

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Оригинална четка за мебел и тапацир компактибилна со Jimmy JV63

Количина
На залиха

Резервна четка за мебел компактибилна со безжична правосмукалка Jimmy JV63

Со помош на дополнителната четка за чистење каучи, перници, тапацир и деликатен мебел лесно отстранете ја сета нечистотија. Четката е компактибилна со безжичната правосмукалка Xiaomi Jimmy JV63

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна четка за мебел компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63

Оригинална четка за мебел и тапацир компактибилна со Jimmy JV63

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop