Roborock Dyad Pro Безжична правосмукалка

Шифра: 927815

32990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Суво и мокро чистење, моќ на вшмукување 17000Pa, LED екран, HEPA филтер, автономија до 43 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


Roborock Dyad Pro Безжична правосмукалка

DyadPower систем - со мотори со двојни ролери и глава за чистење со повеќе валјаци, правосмукалката Roborock Dyad лесно ги отстранува влажните и сувите дамки, оставајќи ги подните површини суви и чисти.

Ефикасно чистење од раб до раб - уникатна комбинација на предниот валјак по целата должина со два задни валјаци ја овозможува моќта на чистење до самиот раб на главата на четката. Со еден потег може да исчистите темелно, дури и до рабовите на мебелот и ѕидовите

Двојни системи за самочистење – четката сама се чисти додека го чистите подот, така што никогаш не влечете валкана четка по чистиот под. По чистењето, четките уште еднаш се перат, по што се подготвени за следна употреба.

Прилагодливо чистење – вградените сензори откриваат колку нечистотија треба да се исчисти и автоматски го прилагодуваат протокот на вода и моќта на вшмукување за да обезбедат максимално чистење со минимална работа.

Подвижна глава за чистење – главата лесно ротира до 180°, што го олеснува чистењето околу масата, ногарите од столиците и другите површини.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Roborock Dyad Pro Безжична правосмукалка

Суво и мокро чистење, моќ на вшмукување 17000Pa, LED екран, HEPA филтер, автономија до 43 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop