Широка четка за UWANT B100-E Преносен чистач на дамки

Шифра: 941039

Широка четка за UWANT B100-E Преносен чистач на дамки

Количина

Погодна за чистење на големи површини од дамки со широка покриеност и повисока ефикасност.

Технички податоци

Бренд
UWANT
Боја
бела, портокалова
Димензии и тежина
Ширина: 16 цм

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Широка четка за UWANT B100-E Преносен чистач на дамки

Широка четка за UWANT B100-E Преносен чистач на дамки

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop