UWANT B100-E Portable Spot Cleaner Преносен чистач на дамки

Шифра: 258147

18990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Паметен чистач на дамки, моќност на вшмукување 12000Pa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


UWANT B100-E Portable Spot Cleaner е мултифункционален чистач за длабинско чистење кој може да ги исчисти тврдокорните дамки за неколку секунди и ќе ви ги олесни чистењето на домот. Чистачот има моќно вшмукување и длабински чисти. Може да ја исчисти секоја дамка на вашиот тепих, кауч, мебел, завеси или автомобилско седиште.

Чистачот на дамки доаѓа со голема моќ на вшмукување што обезбедува длабинско и ефективно чистење. Вшмукувачката сила од 12000Pa може да ја отстрани секоја тврдокорна дамка. UWANT B100-E средството за чистење дамки е поефикасно од која било традиционална опрема за чистење.

Чистачот UWANT B100-E може истовремено да го исчисти местото со вода, да риба и да вшмукува. Тој има два големи резервоари за нечиста(1600 ml) и чиста вода (1800 ml). Покрај тоа, има опција за самочистење.

Технички податоци

Бренд
UWANT
Модел
B100-E
Моќ
12000 Pa
Функции
чистење текстил,длабинско чистење, самочистење
Пакет
уред, црево, глава за четка, држач за додаток, амбалажа за складирање, упатство за употреба

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

UWANT B100-E Portable Spot Cleaner Преносен чистач на дамки

Паметен чистач на дамки, моќност на вшмукување 12000Pa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop