Четка за теписи компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63

Шифра: 366626

1590 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна четка за длабинско чистење на теписи во домот

Количина
На залиха

Четка за теписи компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63

Резервна четка компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63 наменета за елиминирање на грини, честички прав и други штетни бактерии од теписи. 

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Четка за теписи компактибилна со Xiaomi Jimmy JV63

Резервна четка за длабинско чистење на теписи во домот

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop