Паметни ваги

Xiaomi Паметни Ваги

Паметни ваги

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Scale Паметна... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Xiaomi Mi Scale Паметна Дигитална Вага...

Почнувајќи од 2490 ден
2490 ден Редовна цена 2890 ден Цена

Мерење на составот на телото, Апликација Mi Fit , Елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена