Iute Smartus 0%

Iute Smartus 0%

Има 17 производи.

Приказ 1-17 од 17 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Yesoul S3 Smart... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning...

23990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома

Достапен за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Xiaomi KingSmith WalkingPad... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad Rower WR1...

42990  Редовна цена 43990  Цена

Bluetooth поврзување, на преклоп, тркалца за лесен пренос 

Достапен за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Xiaomi Roborock S8 -... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Roborock S8 - Роботска...

38990  Редовна цена 39990  Цена


Суво и водено чистење, вибрациска Sonic технологија, автоматско подигнување на крпата, 6000Pa моќност на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена низ цела Македонија | 1 година гаранција

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Xiaomi Roborock S8 -... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Roborock S8 - Роботска...

38990  Редовна цена 39990  Цена


Суво и водено чистење, вибрациска Sonic технологија, автоматско подигнување на крпата, 6000Pa моќност на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена низ цела Македонија | 1 година гаранција

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

JIMMY H8 Pro Безжична... На Залиха Бесплатна достава

JIMMY H8 Pro Безжична правосмукалка

18990  Цена

мотор 500W, 110 000 вртежи во минута, LED екран, 4 начини на работа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома 

UWANT B100-E Portable Spot... На Залиха Бесплатна достава

UWANT B100-E Portable Spot Cleaner...

18990  Цена

Паметен чистач на дамки, моќност на вшмукување 12000Pa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Yesoul G1 Max... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32”...

38990  Редовна цена 39990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul G1 Max Elephant е совршен додаток за кардио вежби дома

Достапен за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

JIMMY H9 Pro Безжична... На Залиха Бесплатна достава
  • -3000 

JIMMY H9 Pro Безжична правосмукалка

21990  Редовна цена 24990  Цена

Мотор 600W, 110 000 вртежи/мин, LED екран, автономија до 80 минути

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 2-3 дена | 2 години гаранција

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

JIMMY JV85 Pro Безжична... На Залиха Бесплатна достава
  • -5000 

JIMMY JV85 Pro Безжична правосмукалка...

19990  Редовна цена 24990  Цена

Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Roborock Q7 Max+ роботска... На Залиха Бесплатна достава

Roborock Q7 Max+ роботска...

38990  Цена

Суво и водено чистење, PreciSense® LiDAR Navigation, 4200Pa моќност на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена низ цела Македонија | 1 година гаранција

Roborock Q7 Max+ роботска... На Залиха Бесплатна достава

Roborock Q7 Max+ роботска...

38990  Цена

Суво и водено чистење, PreciSense® LiDAR Navigation, 4200Pa моќност на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена низ цела Македонија | 1 година гаранција

JIMMY H10 Pro Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY H10 Pro Безжична правосмукалка

29990  Цена

Мотор 600W, дигитален мотор без четкици, LCD екран, автономија до 90 минути

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 2-3 дена | 2 години гаранција

Xiaomi JIMMY JV53 -... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi JIMMY JV53 - безжична...

10990  Редовна цена 11990  Цена

Повеќенаменска, моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W, автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi KingSmith WalkingPad... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad R2 - Трака...

37990  Редовна цена 38990  Цена

Гласовни команди, Мотор од 918W, пешачење и трчање од 0.5 км/ч до 10 км/ч, преклоплива, LED екран и 2 начини на работа

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Испорака 3-5 работни дена | 1 година гаранција

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Xiaomi KingSmith Walking... На Залиха Бесплатна достава
  • -4000 

Xiaomi KingSmith Walking Pad R1 PRO -...

35990  Редовна цена 39990  Цена

Два начини на работа, заштита за деца и заштита од прекумерна тежина

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна достава 3-5 дена | 1 година гаранција

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 22.11.2023!

Безжичен перач под притисок... Нема Залиха Бесплатна достава

Безжичен перач под притисок Xiaomi...

10990  Цена

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литијска батерија од 2500 mAh

Официјални дистрибутери во Македонија | Гаранција 2 години 

Xiaomi Yesoul C1H Spinning... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Yesoul C1H Spinning Bike...

24990  Цена

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 1 година гаранција

Достапен за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!