Xiaomi KingSmith Walking Pad R1 PRO - Лента за трчање

Два начини на работа, заштита за деца и заштита од прекумерна тежина

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна достава 3-5 дена | 2 години гаранција

*Акцијата со подарок трае до вторник 06.06 или до истекот на залихите

35990  Купи
Xiaomi Mi LED TV 4S 43'' Smart Android Телевизор ЕУ

Quad core 64 bit процесор, гласовни команди и Google Assistant, DOLBY технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | EУ верзија

23990  Купи
Xiaomi IMILAB KW66 Паметен часовник - црн

Xiaomi IMILAB KW66 паметен часовник, 1,2-инчен заоблен екран во 3D HD резолуција, IP68 сертификат за водоотпорност

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

2890  Купи