Viomi

Viomi Macedonia

Viomi

Има 13 производи.

Приказ 1-13 од 13 ставка(и)

Активни филтри

VIOMI A9 - Безжична... На Залиха Бесплатна достава

VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

13990 ден Цена

4 во 1 безжична правосмукалка, мотор со јачина од 400W, 120 AW (23Kpa) моќ на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi VIOMI SE Роботска... На Залиха Бесплатна достава
  • -3000 ден

Xiaomi VIOMI SE Роботска правосмукалка...

22990 ден Редовна цена 25990 ден Цена

2200Pa, влажно чистење и вшмукување, 2во1 резервоар за вода и прашина, сензори и алгоритми

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Viomi V3 Роботска... На Залиха Бесплатна достава
  • -7000 ден

Xiaomi Viomi V3 Роботска правосмукалка...

28990 ден Редовна цена 35990 ден Цена

Меморира 5 различни мапи, екстра резервоар за вода од 550мл, 7 програмирања

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Viomi S9 - Роботска... На Залиха Бесплатна достава
  • -2000 ден

Xiaomi Viomi S9 - Роботска...

39990 ден Редовна цена 41990 ден Цена

Опремен со 24 сензори, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Viomi S9 - Роботска... На Залиха Бесплатна достава
  • -2000 ден

Viomi S9 - Роботска правосмукалка бела

39990 ден Редовна цена 41990 ден Цена

Опремен со 24 сензори, алгоритам за симулирано рачно чистење, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

2 х Xiaomi MOP P PRO... На Залиха Бесплатна достава

2 х Xiaomi MOP P PRO Резервни Крпи За...

890 ден Цена

Пакетот содржи две крпи компатибилни со моделот Xiaomi Mi Robot Mop P PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

VIOMI S9 Резервни вреќички... Нема Залиха Бесплатна достава

VIOMI S9 Резервни вреќички за празнење...

1890 ден Цена

10 заменски вреќи за празнење на роботот, се поставуваат во базата за автоматско празнење

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Странична четка за Viomi... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Странична четка за Viomi V2/V2 Pro/V3

690 ден Цена

Странична четка наменета за роботски правосмукалки Viomi V2/V2 Pro/V3

Четката е компатибилна со моделот Xiaomi Vacuum Mop Pro

Xiaomi VIOMI V2 Pro... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 ден

Xiaomi VIOMI V2 Pro Роботска...

27990 ден Редовна цена 28990 ден Цена

Сензор LDS, функција за вшмукување + функција за чистење со влажна крпа 2 во 1, виртуелен ѕид, контрола преку телефонот, автоматско полнење 

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција