Странична четка за Viomi V2/V2 Pro/V3

Шифра: 363821

690 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Странична четка наменета за роботски правосмукалки Viomi V2/V2 Pro/V3

Четката е компатибилна со моделот Xiaomi Vacuum Mop Pro

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странична четка за Viomi V2/V2 Pro/V3

Странична четка наменета за роботски правосмукалки Viomi V2/V2 Pro/V3

Четката е компатибилна со моделот Xiaomi Vacuum Mop Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop