Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 8 PRO црна

Шифра: 366418

599 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 8 PRO глобална верзија, црна

Количина
Распродадено


Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 8 PRO црна

Силиконска заштитна маска за глобалната верзија на Redmi Note 8 PRO, изработена од еколошки PC материјал согласно со законите за заштита на меѓународната средина. 

Прецизно дизајнирана за да го поедностави поставувањето и користењето на сите поврзетоци. 

Се карактеризира со модерен и цврст дизајн и гарантира максмална заштита на твојот Redmi Note 8 PRO од удари и гребнатинки.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Силиконска маска за Xiaomi Redmi Note 8 PRO црна

Заштитна маска за Xiaomi Redmi Note 8 PRO глобална верзија, црна

Остави коментар

PrestaShop