• -100 ден

Заштитно калено стакло за Xiaomi Mi 9T PRO

Шифра: 000110

599 ден
499 ден заштеди 100 ден
Со вклучен ДДВ

Погодно за Xiaomi Mi 9T PRO 

Количина
На залиха

Поврзани производи

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Црн

27990 ден Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син
  • -1600 ден

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син

25390 ден Редовна цена 26990 ден Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Заштитно калено стакло за Xiaomi Mi 9T PRO

Ако планирате долго време да го користите вашиот Mi 9T PRO и трајно да го заштитите неговиот екран, тогаш ви го препорачуваме заштитното стакло за превенција од гребнатинки и несакани оштетувања. 

Околниот дел е мазен за да овозможи флуидно користење и да го заштити екранот од оштетувања. Работ на стаклото е црн. 

Производот е еколошки и не загадува. Се карактеризира со олеофобичен премаз со глазура против замастување кој спречува појава на отпечатоци од прсти.

Напредна технологија на вградената антистатична силиконска мембрана го олеснува монтирањето и отстранувањето на стаклото. 

Заштитното стакло е транспарентно и не влијае на квалитетот на боите. Поради малата дебелина, не влијае на флуидноста на сензорите. 

Спецификации

  • Тип: Заштитно калено стакло
  • Боја: Проѕирно
  • Компатибилен со: Mi 9T PRO
  • Пакетот содржи 1 × Заштитно стакло

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заштитно калено стакло за Xiaomi Mi 9T PRO

Погодно за Xiaomi Mi 9T PRO 

Остави коментар

Поврзани производи

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Црн

27990 ден Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син
  • -1600 ден

Xiaomi Mi 9T PRO 6GB/128GB Син

25390 ден Редовна цена 26990 ден Цена

6,39 "FHD екран, Qualcomm Snapdragon 855, Adreno 640, тројна задна фотокамера 48MP + 8MP + 13MP

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Други производи во истата категорија:

PrestaShop