• Ново

Тег гумиран Kettlebell 10kg

Шифра: 121062

3390 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
На залиха

Гумиран тег Kettlebell за вежбање во домашни услови и фитнес сали.

Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

Тежина на тег 16 кг.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Тег гумиран Kettlebell 10kg

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop