Странични четки за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Шифра: 035497

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Странични четки за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Количина
На залиха

Резервни странични четки компактибилна со роботските правосмукалки Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra. Пакувањето соджи 2 четкички

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странични четки за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Странични четки за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop