Ninebot Segway S - Бел

Шифра: 000094

23990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Ninebot Segway S, електричен hoverboard, 16км/час, опсег до 22км, 700W, LED светла

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 години гаранција

Количина
Распродадено


Ninebot Segway S - Бел

 Новиот Ninebot S е идеален за забава и прошетка низ градот, а со својот дизајн ќе го привлече вашето внимание.

Покрај едноставното користење ии ергономскиот дизајн, овој уред се одликува и со исклучителни перформанси.

Моторот е со јачина од 700W, брзина до 16 km/h, а со 3 часовно полнење можете да го користите и до 22 km оддалеченост.

Водоотпорен е и можете да го возите на различни површини. 

Уредот е едноставен за управување, а можете да научите како се вози во само 3 минути.

Рачките се користат за управување а изработени се од мека PU пена и ви овозможуваат удобно возење. Исто така рачките служат за пренос на уредот – само подигнете го вашиот Ninebot S и понесете го со себе каде и да посакате.

Компактибилен е со Gokart додаток.

Технички податоци

Бренд
Ninebot Segway
Модел
Ninebot S - N3M240
Батерија
18650mAh, литиум
Димензии и тежина
54.8 x 26 x 59.5 цм, 12.8 кг
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ninebot Segway S - Бел

Ninebot Segway S, електричен hoverboard, 16км/час, опсег до 22км, 700W, LED светла

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop