Главна ротациона четка за Roborock S5 Max, S50/55, S6 роботски правосмукалки

Шифра: 000412

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна ротациона четка компатибилна со моделите Roborock S5 Max, S50/55, S6

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка за Roborock S5 Max, S50/55, S6 роботски правосмукалки

Резервна ротациона четка компатибилна со моделите Roborock S5 Max, S50/55, S6

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop