Главна четка за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Шифра: 035500

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Главна ротациона четка компатибилна со моделите Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Практична четка со вртење соодветна за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Четката е целосно составена од најлон и од ABS материјали на таков начин што не може да го изгребе подот и мебелот . Лесно собира трошки, влакна и сите видови остатоци од нечистотии што се наталожуваат на подовите. Составена од долготрајни и издржливи ABS материјали.

Пакетот содржи 1 ротациона четка.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна четка за Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Главна ротациона четка компатибилна со моделите Mi Robot Vacuum-Mop 1C / 2 Pro+/ 2 Ultra

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop