JIMMY Air Purifier AP36 Прочистувач на воздух

Шифра: 000274

6990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

За површина од 25-36 m², CADR снабдување со чист воздух до 300 m³/h, 3-слоен HEPA филтер, LED дисплеј, 3 режими на работа, 3 нивоа на брзина

Количина
Распродадено


JIMMY Air Purifier AP36 Прочистувач на воздух

Обезбедете чист и свеж воздух во вашиот дом со прочистувачот на воздух JIMMY AP36, кој со сигурно и ефикасно ќе ги отстрани бактериите и штетните материи како PM2.5 и формалдехид, како и мирисите, грините од прашина и алергените.

Прочистувачот на воздух Jimmy AP36 е погоден за површини од 25 до 36 метри квадратни, опремен е со три режими и е погоден за сите потреби: во режимот Smoke работи со максимална моќност за брзо прочистување на воздухот; со паметен режим, автоматски ја прилагодува работната брзина според квалитетот на воздухот; Тивкиот режим е погоден за ноќе благодарение на ниските емисии на бучава. Чистачот е опремен и со интелигентен светлосен сензор, кој се префрла во Silent режим и ги исклучува индикаторите кога светлото во просторијата е исклучено, со што се создаваат одлични услови за спиење.

Неговата иновативна технологија и високото ниво на снабдување со чист воздух (CADR 300 m3/h) овозможуваат исклучително брзо и ефикасно работење. Прочистувачот има LED екран за прикажување на квалитетот на воздухот во реално време и следење на параметрите.

Технички податоци

Бренд
JIMMY
Модел
AP36
Боја
бела
Моќ
50 W
Димензии и тежина
Димензии: 37.00 X 20.50 X 48.50 Cm, Тежина производ: 5.9 Kg, Тежина на пакет: 7.05 Kg
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

JIMMY Air Purifier AP36 Прочистувач на воздух

За површина од 25-36 m², CADR снабдување со чист воздух до 300 m³/h, 3-слоен HEPA филтер, LED дисплеј, 3 режими на работа, 3 нивоа на брзина

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop