Странична четка за робот Roborock S50, S60, S6 Pure, S5 Max, S, S7 Pro Ultra и Q7 Max+ - црна

Шифра: 000440

890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Уникатен дизајн за едноставно и ефикасно чистење

Количина
На залиха

Страничната четка за Xiaomi Roborock, е компатибилна со моделите Roborock S50, S60, S6 Pure, S5 Max, S7

За време на чистењето четкичката доаѓа во контакт со вашиот мебел и поради тоа нејзините четкички се изработени од флексибилна ABS пластика обложена со отпорен најлон.

На тој начин четката обезбедува ефикасно чистење и не го оштетува мебелот.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странична четка за робот Roborock S50, S60, S6 Pure, S5 Max, S, S7 Pro Ultra и Q7 Max+ - црна

Уникатен дизајн за едноставно и ефикасно чистење

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop