• Ново

Еднорачен хексагонален тег 10 кг

Шифра: 121004

2250 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
На залиха

Хексагонален гумиран еднорачен тег за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка,  кој е заштитен од кондензација и гребнатини.
Тежина на тег: 10 кг.
Во цената е вклучен само еден тег.
Димензии на производот: 33x12x14 cm.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Еднорачен хексагонален тег 10 кг

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop