Xiaomi Mi Smart Space Heater S - Паметна електрична греалка

Шифра: 000281

4990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

2200W, технологија на брзо загревање на воздухот, поврзување со апликација и гласовни асистенти

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Количина
Распродадено


Xiaomi Mi Smart Space Heater S - Паметна електрична греалка

Уредот се карактеризира со нови, подобрени функции на термостатот на контролната табла како и контролни копчиња со кои во секое време ќе може да управувате со греалката и да ги подесувате нејзините функции.

Ако пак, сакате да управувате со производот од вашиот кауч, тогаш и тоа е возможно – греалката поддржува контрола преку апликацијата Mi Home, односно гласовните асистенти Alexa и Google Assistant. Куќиштето на греалката е изработено од алуминиум со цел да ја издржи моќта од 2200W, како и на побрз начин да го загрее воздухот во просторијата.

Во внатрешноста на производот, сместени се грејни спирали, кои со помош на новата технологија на греење овозможуваат развивање на високи температури кои за миг ќе го затоплат просторот. Исто така, греалката е опремена со смарт функции, како на пример константно одржување на температура помеѓу 18 и 28ºC или подесување на времето за греење.

Функции и карактеристики:

• 2200 W моќ за брзо загревање

• Тивка и пријатна технологија на греење

• Опремена е со дигитален термостат со можност за подесување на 6 различни температури

• Два сигурносни механизми за исклучување и вклучување на уредот во случај на прегревање или паѓање

• IPX4 сертификат

• Поврзување со WiFi, паметно управување преку апликацијата Mi Home или гласовниот асистент

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
KRDNQ03ZM
Боја
Бела
Функции
тивка и удобна техноголија на брзо загревање на воздухот, можност за одржување константна топлина, управување со апликација
Напредни функции
дигитален термостат за подесување 6 брзини
Димензии и тежина
780*216*526мм , 5.7кг
Пакет
1x греалка, 4x шрафови, 1x клуч за поставување, 2x потпори, 1x упатство

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi Smart Space Heater S - Паметна електрична греалка

2200W, технологија на брзо загревање на воздухот, поврзување со апликација и гласовни асистенти

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop