• Ново

Сет тегови 35 кг (4x5 кг|4x2.5 кг)

Шифра: 559782

3090 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
Распродадено


Сет тегови за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка со вкупна тежина од 35кг (4x5kg | 4x2.5kg)

Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.

Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.

Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Сет тегови 35 кг (4x5 кг|4x2.5 кг)

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop