• Ново

Еднорачен тег неопрен 6 кг

Шифра: 121002

1290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
На залиха

Тегот е составен од цврста челична рачка обложена со гумена површина која ќе Ви биде удобна за комплетен тренинг.
Теговите се заштитени од кондензација и гребнатини.
Тежина на тег 6 кг. Во цената е вклучен еден тег.
Димензии на производот: 22x10x12 cm.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Еднорачен тег неопрен 6 кг

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop