Генератор Tera 1000

Шифра: 741852

73990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Пренослив и практичен, солидна издржливост, без емисија на јаглерод, компатибилен со соларни панели, брзо полнење од 2 часа, 10 уреди за напојување

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Количина
На залиха

Генератор Tera 1000

За кампување, фотографирање, работа на далечина, сообраќај и повеќе... 70mai Power Station Tera 1000 ја прави зелената енергија достапна во секое време и каде било.

1000 Wh, совршен баланс помеѓу капацитетот и мобилноста Дизајниран за секоја пригода. Посилен од преносни батерии, полесен од класичен генератор.

Технички податоци

Бренд
70mai
Модел
Tera 1000
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Генератор Tera 1000

Пренослив и практичен, солидна издржливост, без емисија на јаглерод, компатибилен со соларни панели, брзо полнење од 2 часа, 10 уреди за напојување

Достапен во пред-нарачка! За повеќе информации, контактирајте не на 076750968

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop