Ротациона четка за Mi Vacuum-Mop P Роботска Правосмукалка

Шифра: 000307

599 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Компатибилна и со Viomi моделите

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Распродадено


Прецизно обликувана четка која не ги оштетува подовите. Лесно се чисти и одржува.

Изработена е од ABS материјал кој овозможува одлично одржување.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ротациона четка за Mi Vacuum-Mop P Роботска Правосмукалка

Компатибилна и со Viomi моделите

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop