Главна четка за роботска правосмукалка Dreame D9

Шифра: 000470

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Главна ротациона четка компатибилна со моделот Xiaomi Dreame D9

Количина
На залиха

Четката е изработена од ABS и Bayer термопластични материјали во форма на V и опкружена со најлонски влакна кои не го оштетуваат вашиот мебел и овозможуваат тивка работа.

Благодарение на "floating" дизајнот, четката е навистина ефикасна и на тешко достапните места како пукнатини на плочките или околу рабовите на тепихот.

На лесен начин се заменува четката а во пакувањето ќе најдете и мала четкичка која служи за одмотување на влакната кои се заплеткале на претходната четка.

Главната четка препорачливо е да ја менувате на 3-6 месеци.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна четка за роботска правосмукалка Dreame D9

Главна ротациона четка компатибилна со моделот Xiaomi Dreame D9

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop