Сет тегови 6 кг (2x3 кг)

Шифра: 559781

890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
На залиха

Сет тегови за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка.
Сетот се состои од два тега по 3 килограми.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Сет тегови 6 кг (2x3 кг)

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop