Сад за прашина за Roborock S5 Max

Шифра: 771463

1990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Количина
Распродадено


Садот за прашина е наменет за Roborock S7 роботската правосмукалка

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Сад за прашина за Roborock S5 Max

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop