HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock S7, S7+, S7 MAX, S7 MaxV S8, S8+, S8 Pro Ultra

Шифра: 001180

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервен филтер компатибилен со моделите Roborock S7, S7+, S7 MAX, S7 MaxV S8, S8+, S8 Pro Ultrа

Во пакувањето има 2 филтри

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock S7, S7+, S7 MAX, S7 MaxV S8, S8+, S8 Pro Ultra

Резервен филтер компатибилен со моделите Roborock S7, S7+, S7 MAX, S7 MaxV S8, S8+, S8 Pro Ultrа

Во пакувањето има 2 филтри

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop