Xiaomi Mi Smart Scale 2 Паметна дигитална вага

Шифра: 000283

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Xiaomi Mi Smart Scale 2, мерење на телесната тежина врз база на висината, Bluetooth 5.0, Mi Fit APP

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Количина
Распродадено


Xiaomi Mi Smart Scale 2 Паметна дигитална вага

Xiaomi Mi Smart Scale 2 дигиталната вага има функција за мерење на телесната тежина врз база на висината, возраста и други податоци. На вашиот смартфон преку апликацијата Mi Fit ќе ги најдете забележани сите потребни податоци.

Симнете ја Mi Fit апликацијата и имајте увид во промената на податоците и телесните промени во било кое време.

Фитнес планови и план за исхрана може да се изработат исто така врз база на BMI. Членовите на семејството може автоматски да се идентификуваат врз база на физичките податоци, а вагата може да ја користат 16 членови.

Има можност да се постави и начин на мерење за посетители при што овие податоци нема да се зачуваат. Со помош на вагата може да мерите и помали предмети.

Вагата мери во опсег од 5 до 150 килограми.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Боја
Бела
Оперативен систем
Android 4.4 / iOS 9.0
Материјал на куќиштето
калено стакло, ABS
Поврзување
Bluetooth 5.0
Батерија
3ААА батерија од 1.5V(не е вклучена)
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi Smart Scale 2 Паметна дигитална вага

Xiaomi Mi Smart Scale 2, мерење на телесната тежина врз база на висината, Bluetooth 5.0, Mi Fit APP

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop